O firmie

Firma Snook-Trans jest dynamicznie rozwijającą się firmą z Lublina, działa na bazie firmy Bost założonej na początku lat 80, doświadczenie zdobyte przez lata przy współpracy z wieloma firmami i osobami prywatnymi pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nazwa firmy wzięła się z pasji i zamiłowania do pięknej gry, jaką jest snooker i jest prowadzona przez wielokrotnego reprezentanta kraju Zbigniewa Wymoczył.

Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki, a starannie wyszkoleni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wykonają każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Przedstawiciele oraz pracownicy naszej firmy posiadają dużą wiedzę dotyczącą sposobu zabezpieczania i transportowania rzeczy. Udzielają wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zlecenia.

Młoda krew połączona z długoletnim doświadczeniem zaowocowała powstaniem Firmy pod nową nazwą: SNOOK-TRANS.

Znani jesteśmy z: Rzetelności, Dokładności i Punktualności Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszego klienta. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia i przede wszystkim Państwa satysfakcję z dokonania właściwego wyboru firmy przeprowadzkowej, jaką jest firma Snook-Trans.

W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na solidność i jakość świadczonych usług. Naszym klientom daliśmy się poznać zarówno jako godny zaufania partner, oraz zwykli ludzie, którym można zaufać.

Mamy nadzieję, że Państwo zaufają właśnie nam, powierzając własne mienie oraz czas, a my go nie zmarnujemy i odwdzięczymy się rzetelnością, dokładnością i punktualnością.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Zbigniew Wymoczył