Usługi Transportowe i Relokacje dla lubelskich przedsiębiorców

Pojedyncza usługa transportowa, przeprowadzka firmy (relokacja), a może stała współpraca? Jeśli szukają Państwo firmy transportowej, która przyspieszy działanie waszego biznesu, dostosuje się do Waszych potrzeb i spełni wszystkie wymagania co do jakości usługi, to Snook-Trans jest partnerem idealnym.

Snook-Trans - partner twojego sukcesu!

Stała współpraca

Do podjęcia stałej współpracy z naszą firmą zachęcamy przede wszystkim tych, którzy szukają rzetelnego i reprezentatywnego partnera. Wszędzie tam, gdzie liczy się elastyczność, dobry kontakt z klientem i dbałość o powierzony ładunek Snook-Trans sprawdzi się świetnie. Z chęcią nawiążemy współpracę ze sklepami meblowymi, RTV i AGD, a także ze sklepami innego typu, które oferują lub chciałyby oferować dowóz do klienta.

Na pewno nie zawiedziemy: Nasi kierowcy i tragarze prezentują wysoki poziom kultury osobistej, nasze samochody są dobrze utrzymane i przystosowane do przewożenia niestandardowych ładunków.

Snook-Trans - firma transportowa, która przyspieszy twoje zyski!

Oferta:

Oferujemy Państwu możliwość stałego wynajmowania samochodu i pracowników naszej firmy. Może to być zarówno pojedynczy samochód z kierowcą jak i samochód wraz z tragarzami. Taki zespół może pracować dla Państwa codziennie, bądź też w określone dni. Istnieje także możliwość powierzania nam listy zleceń.

Nasze doświadczenie:

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie stałej współpracy z pojedynczymi firmami jak i dużymi sieciami sklepów. Pracowaliśmy zarówno dla ogólnopolskiej sieci RTV i AGD jak i dla pojedynczych sklepów meblowych, czy firmy recyklingowej odbierającej od mieszkańców Lublina elektrośmieci.

Spójrz na naszych partnerów . Nabyte doświadczenie w świadczonych usługach na przestrzeni wielu lat , przekłada się na u nas na głęboką i ugruntowaną wiedzę , którą dzielimy się z naszymi klientami, kiedy szukają  najlepszego rozwiązania . Nie zliczona grupa firm , instytucji i osób prywatnych skorzystała z naszych rad i usług , nie wahaj  się. I Ty możesz  do nich  dołączyć. Zapraszamy

Ceny i rabaty:

Ceny przy stałej współpracy mogą być naprawdę niskie. Warto zaprosić nas do negocjacji – zaoferujemy różne możliwości rozliczeniowe, dostosujemy naszą ofertę do Państwa wymagań, UDZIELIMY ZNACZNYCH RABATÓW.

Relokacje

Specjalnością naszej firmy są przeprowadzki. Wykonaliśmy już niezliczoną ilość operacji tego typu i wiemy, co jest najważniejsze. Przeprowadzka odbędzie się sprawnie, tak, by zminimalizować przerwy w działaniu Państwa biznesu. Może także zostać przeprowadzona przez nas etapami, w dni wolne od pracy, a nawet w szczególnych przypadkach w nocy (jak choćby w przypadku sklepów w galeriach handlowych).

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w przenoszeniu firm, sklepów i urzędów. Posiadamy w swoim wyposażeniu samochody, które sprawdzą się nawet przy przenoszeniu kilku maszyn do 400-500kg! Nasz zespół tragarzy także poradzi sobie z tego typu ciężarami.

Snook-Trans - nigdy nie myślałeś, że przeprowadzka firmy to taka prosta sprawa!

Oferta:

Oferujemy Państwu od jednego, do nawet czterech zespołów, które mogą się składać z 1,2, 3 czy 4 pracowników (to nawet 16 tragarzy!). Do Państwa dyspozycji przygotujemy także materiały zabezpieczające (przy dużych zleceniach materiały gratis!).

Nasze doświadczenie:

Przeprowadziliśmy już kilkaset firm, urzędów, sklepów, pubów, klubów i biur. Przenosiliśmy całe hale produkcyjne, jak i wyposażenie biurowe, stoły bilardowe, jak i księgarnie. Trudno byłoby w tej chwili nas zaskoczyć – to doświadczenie procentuje. Jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie z każdym zleceniem!

Ceny i rabaty:

Im większe będzie zlecenie, na tym większy rabat mogą liczyć przy negocjacjach nasi klienci. W przypadku dużych zleceń zabezpieczenia dostarczamy gratis!

Usługi:

Niezależnie czy usługa będzie dotyczyła transportu na terenie Lublina, Lubelszczyzny, czy też będzie zleceniem międzynarodowym – poradzimy sobie na czas. Z kolei nasi tragarze są na tyle wyszkoleni, że jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie z niemal każdym ładunkiem, który jest w stanie przenieść człowiek.

Wyróżnia nas elastyczność i nastawienie na wymagania klienta. Usługi wykonujemy sprawnie, bez uszkodzeń i terminowo. Warto przejrzeć także zakładkę “usługi” na naszej stronie, pod którą znajdą Państwo wypis z przykładowej oferty transportu.

Snook-Trans - będziesz się zastanawiał, dlaczego wcześniej nie wiedziałeś, że opłaca się wybierać tylko nasze usługi!

Oferta:

Oferujemy różne typy samochodów i dowolną ilość potrzebnych pracowników. Zlecenia jesteśmy w stanie wykonywać “od zaraz”, albo po krótkich przygotowaniach. Nasze samochody są odpowiednio przystosowane do przewozu maszyn, kser, stołów bilardowych, pianin, a także wszelkiego typu nietypowych ładunków. Pracownicy posługują się specjalistycznymi pasami do noszenia, które pozwalają im przenieść bez uszkodzeń nawet znaczne ciężary. Jesteśmy otwarci na wszelkie wymagania, jakie Państwo przed nami postawią.

Nasze doświadczenie:

Czasem wydaje nam się, że przewoziliśmy już wszystko: pianina, fortepiany, stoły bilardowe, XVII wieczne meble, plastikowego bizona, archiwa, ksera, ogromne akwaria i wiele innych ładunków. Nasi pracownicy z pewnością sobie poradzą!

Ceny i rabaty:

Im częściej korzystasz z naszych usług na tym większe rabaty możesz liczyć przy negocjacjach. Przy dużych zleceniach materiały zabezpieczające gratis!

Zobacz też: