Tragarz Lublin – ten zawód może przynosić skojarzenia z dawnymi czasami albo z wyprawami wysokogórskimi i szerpami, którzy niosą rzeczy wspinaczy. Nasza firma oferuje usługi tragarskie na terenie Lublina, które także polegają na przenoszeniu rzeczy naszych Klientów. Nie zawsze przeniesienie mienia z miejsca na miejsce jest przeprowadzką. Snook-Trans jako doświadczony partner przy przeprowadzkach doskonale zna się na sztuce znoszenia i wnoszenia mebli, urządzeń i innych rzeczy.

Przenoszenie gabarytów Lublin

Przenoszenie gabarytów, czyli rzeczy o dużych wymiarach jest niemożliwe w pojedynkę. Ze względu na duży wymiar, a często także ze względu na dużą wagę, jakiej jeden człowiek nie jest w stanie udźwignąć. Z tego powodu nie warto szarpać sobie nerwów zastanawiając się, w jaki sposób poradzić sobie z problemem np. wniesienia nowego sprzętu do domu lub do biura. Nasza firma się tym zajmie w sposób profesjonalny oszczędzając Klientowi czas i zdrowie. Posiadamy odpowiednie wyposażenie, m.in. specjalne pasy tragarskie, aby w sposób bezpieczny zarówno dla przenoszącego, jak i dla przenoszonej rzeczy przetransportować ją z miejsca na miejsce.

tragarz lublin - przenoszenie gabarytow lublin
przenoszenie garabrytow lublin - tragarze lublin

Duże gabaryty Lublin

Duże gabaryty to np.:

  • sprzęty AGD  do domu,
  • sprzęty chłodnicze do sklepów,
  • urządzenia techniczne (np. serwery, klimatyzatory, urządzenia grzewcze lub chłodnicze o dużych wymiarach etc.),
  • instrumenty muzyczne,
  • dzieła sztuki o dużych rozmiarach (obrazy, rzeźby, instalacje),
  • wyposażenie laboratoryjne,
  • wyposażenie techniczne np. na uczelniach, czy w biurach,
  • i inne przedmioty o znacznych wymiarach. 

Snook-Trans w sposób bezpieczny i z dużą uwagą przeniesiemy nawet najbardziej wartościowe przedmioty o dużych wymiarach i ciężarze na terenie Lublina. Pomagamy uczelniom, firmom i innym instytucjom oraz klientom indywidualnym ustawić elementy wyposażenia na ustalonym miejscu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Usługi tragarskie wyceniamy w oparciu o wcześniejszy wywiad z Klientem, który dotyczy oczekiwań Klienta, zakresu wykonanych prac, odległości, na jaką przedmiot (lub przedmioty) ma być przeniesiony, wysokości (jeśli budynek jest bez windy lub jeśli przedmiot nie mieści się do niej) oraz innych czynników, które mogą ułatwić lub utrudnić naszą pracę. Z tego względu nasze usługi przenoszenia gabarytów w Lublinie wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem. Objaśnimy zasady, omówimy warunki i zadbamy o to, aby nasza usługa mogła być wykonana szybko i sprawnie.