PRZEPROWADZKI - LUBLIN

USŁUGI TRANSPORTOWE - OPRÓŻNIANIE - MIESZKAŃ - PIWNIC

Snook-Trans: profesjonalne i tanie przeprowadzki krajowe i międzynarodowe!

Zadzwoń: 665-196-198!

Istnieje wiele powodów, dla których właśnie firmie Snooktrans powinieneś powierzyć swoją przeprowadzkę. Poniżej niektóre z nich: Od lat zajmujemy się transportem międzynarodowym i krajowym Wiemy jak przygotować przeprowadzkę tak, by odbyła się sprawnie i bezpiecznie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie wszelkiego rodzaju ładunków. Nasi pracownicy są kulturalni i uprzejmi. Doradzimy jak przygotować się do przeprowadzki i jaki wariant wybrać. Dostajesz wstępną informacje ile Cię będzie to kosztowało Zawsze masz z nami kontakt i uzyskujesz informacje na bieżąco o postępie wykonywanej pracy.

Uwaga! Wszystkie długie trasy podlegają negocjacjom rabatów!

Dostarczymy wszelkie potrzebne materiały i przeprowadzimy Państwa z każdego miejsca w Polsce w dowolne miejsce poza jej granice, a także z każdego miejsca na kontynencie w dowolne miejsce w Polsce.

Przeprowadzka zorganizowana przez naszą firmę to gwarancja najwyższej jakości.

Przeprowadzka obejmuje: zabezpieczenie przedmiotów, odpowiednie i właściwe załadowanie zawartości domu czy mieszkania na samochód, zabezpieczenie oraz bezpieczne przetransportowanie i rozładunek w nowej lokalizacji.

Mając na uwadze Państwa oczekiwania przygotowaliśmy ofertę składającą się z kilku wariantów. Do Państwa należy wybór wariantu i nakład pracy, jaki planujecie wykonać:

WARIANT EKONOMICZNY

Do zakresu prac naszej firmy należy:

 • Podstawienie samochodu pod wyznaczony adres i przewiezienie powierzonego mienia w wyznaczone miejsce.
 • Pomoc w ustawieniu towaru na samochodzie
 • zabezpieczenie na czas transportu

Do zakresu prac naszego klienta należą:

 • Wszystkie prace związane z załadunkiem i rozładunkiem

WARIANT OPTYMALNY

Do zakresu prac naszej firmy należy:

 • Podstawienie samochodu pod wyznaczony adres i przewiezienie powierzonego mienia w wyznaczone miejsce.
 • Zabezpieczenie mebli przewożonych do nowej lokalizacji.
 • Ewentualny demontaż i montaż mebli (w niezbędnym zakresie).
 • Załadowanie, przewiezienie i rozładowanie mebli i mienia w nowej lokalizacji.
 • Ustawienie mebli i mienia w pomieszczeniach docelowych.

Do zakresu prac naszego klienta należą:

 • Spakowanie i zabezpieczenie drobnych przedmiotów.
 • Oznaczenie mebli (do jakich pomieszczeń mają trafić).
 • Rozpakowanie mienia z opakowań tekturowych.

WARIANT 3 (FULL OPCJA)

Do zakresu prac naszej firmy należy:

 • Spakowanie i oznaczenie mienia w opakowania tekturowe.
 • Zabezpieczenie mebli przewożonych do nowej lokalizacji.
 • Ewentualny demontaż i montaż mebli (w niezbędnym zakresie).
 • Załadowanie, przewiezienie i rozładowanie mienia w nowej lokalizacji.
 • Ustawienie mebli w pomieszczeniach i miejscach docelowych. Rozpakowanie mienia z opakowań tekturowych.

Do zakresu prac naszego klienta należą:

 • Usiąść wygodnie i wypić kawę

Nie licząc wariantu ekonomicznego wszystkie rzeczy to jest : sprzęt komputerowy, telewizory, magnetowidy, lampy, kwiaty, meble,szkło i inne rzeczy wymagające szczególnej uwagi zabezpieczamy sami, a w nowej lokalizacji odbezpieczamy i ustawiamy w miejscu wskazanym.

Zastanawiając się nad wyborem wariantu, musicie Państwo wziąć pod uwagę nakład pracy, jaki planujecie włożyć w przeprowadzkę. Koszt i czas wykonania przeprowadzki wiąże się z wieloma czynnikami wpływającymi na wykonanie usługi, między innymi:

 • dojazd do miejsca zamieszkania (podjazd pod klatkę lub pod dom)
 • wariant przeprowadzki, który Państwo wybiorą
 • piętro, windę itp.
 • dostępu do transportowanych rzeczy
 • warunków np. na klatce

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami oferowanymi przez nasza Firmę, bardzo proszę o kontakt z naszym przedstawicielem w celu omówienia warunków i wyboru wariantu przeprowadzki, a także wyceny całkowitego kosztu przeprowadzki.

Tanie przeprowadzki w mieście Lublin i w Polsce! Tanie przeprowadzki międzynarodowe!

Oferujemy przeprowadzki w naprawdę dobrej cenie. Jesteśmy profesjonalistami i wiemy, że szukasz dobrej firmy za rozsądną cenę. Sprawdź nas! Profesjonalna przeprowadzka wcale nie musi być droga. Często jest dużo tańsza niż usługa wykonywana przez amatorów i przygodnych pomocników.

Jest tak, ponieważ pracownicy Snook-Trans są starannie wyselekcjonowani i odpowiednio przeszkoleni. Dzięki temu pracują dużo sprawniej niż amatorzy, co w istotnym stopniu skraca czas przeprowadzki nawet w trudnych warunkach.

Ponadto posiadamy technologie, które znacznie ułatwiają przenoszenie rzeczy niewygodnych i gabarytowych, a to kolejna oszczędność czasu. W ten sposób mogą Państwo sporo zaoszczędzić oddając swoje mienie w dobre ręce. Ponadto nasz cennik jest przejrzysty i nie posiada ukrytych opłat, na które często można się natknąć w innych miejscach - u nas płacisz tyle, ile faktycznie kosztuje usługa. Pamiętaj także, że my zawsze priorytetowo dbamy o bezpieczeństwo twoich rzeczy, a to oznacza, że twoje koszty (także i te psychiczne) nie wzrosną.

Nie zawiedziesz się!

Taxi bagażowe - Pogotowie przeprowadzkowe

Często w życiu dochodzi do sytuacji  że trzeba zrobić coś na wczoraj :). Jeśli musisz szybko opuścić mieszkanie, dowieźć potrzebne materiały niezbędne do remontu , wywieźć coś na działkę lub z niej przywieźć Zrobiłeś zakupy a sklep nie oferuje szybkiego transportu

Już wiesz gdzie zadzwonić

Obojętnie czy jest to pralka ,lodówka czuy inny sprzęt rtv/agd firma SnookTrans przeprowadzki Lublin jest do Państwa dyspozycii . Jesteśmy bardzo elastyczni i posiadamy szeroki zakres umiejętności.

 

W Lublinie przeprowadzki tylko ze Snook-Trans!

Bardzo dbamy o  odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia, i sprawny rozładunek na miejscu . W każdej chwili w każdym dniu tygodnia,  możesz do nas zadzwonić i zlecić nam swoją przeprowadzkę. Na pewno znajdziemy dla Ciebie czas i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

 

© 2015 Snook-Trans Przeprowadzki Lublin, Firma transportowa Lublin, Przeprowadzki międzynarodowe.

ZADZWOŃ